Organisatie van het overleg

Voor de organisatie van het overleg kan beroep worden gedaan op een door het SEL erkende organisator. Deze neemt een neutrale en metapositie in (totaalperspectief). SEL Amberes doet daarvoor beroep op onderstaande overlegorganisatoren. Het volstaat om met één van de organisatoren contact op te nemen en hij of zij brengt voor jou alle gewenste partijen rond de tafel. SEL Amberes ziet er op toe dat het overleg kwalitatief gebeurt en zorgt er voor dat de aanwezige eerstelijnsactoren een vergoeding kunnen krijgen.   

Naam

Organisatie

Gegevens

Tanya Hasselt

Thuiszorgcentrum ( CM Antwerpen – familiehulp – Villers – Vleminckveld – Landelijke thuiszorg – Wit Gele Kruis)

St-Jacobsmarkt 49
2000 Antwerpen
Tel. 03-203 52 30
GSM 0476-55 79 04
tanya.hasselt@cm.be

 

 

 

Myriam Mertens

Onafhankelijk ziekenfonds

Boomsesteenweg 5

2610 Wilrijk

Tel. 03/8212546

Myriam.mertens@oz.be

Tara Van Hemelrijck

Onafhankelijk ziekenfonds

Boomsesteenweg 5

2610 Wilrijk

Tel. 03 201 84 82

Tara.van.hemelrijck@oz.be 

Sarah Van Riet

Onafhankelijk ziekenfonds

Boomsesteenweg 5
2610 Wilrijk
03 201 86 11

sarah.van.riet@oz.be

Dorien Van Oevelen

Liberale Mutualiteit

Lange Nieuwstraat 109
2000 Antwerpen
Tel. 03 203 76 54

dorien.vanoevelen@mut401.be

Miete Brebels

De VoorZorg

 

Herentalsebaan 298 - 300

2020 Antwerpen
Tel.03-285 43 91

miete.brebels@devoorzorg.be

Gina Leukemans

De VoorZorg

 

Sint-Bernardsesteenweg 200
2020 Antwerpen
Tel.03 285 43 89

gina.leukemans@devoorzorg.be

 Nathalie Halans

OCMW Boechout

Dr. Theo Tutsstraat 20
2530 Boechout

03/460 18 40

Nathalie.halans@ocmwboechout.be

Ineke De Hoon

De Voorzorg

Sint Bernardsesteenweg 200             2020 Antwerpen

03/285.43.52

ineke.dehoon@devoorzorg.be

Marc Swaanen

Zorgbedrijf Antwerpen

Ballaerstraat 35 

2018 Antwerpen

tel. 03/338.92.44

klantendienst@zorgbedrijf.antwerpen.be

 Vincent Van Zweeden

Solidariteit voor het gezin - Partena - Eurnomut - Vlaams en Neutraal ziekenfonds

Uitbreidingsstraat 184

2600 Berchem

tel. 03/320 86 16

vincent.vanzweeden@svhg.be

 Hilde van den Bergh

 OCMW Kontich

Antwerpsesteenweg 62

2550 Kontich

03/451.14.30

gezel@ocmwkontich.be

hilde.van.den.bergh@ocmwkontich.be

Carolina Glazemakers

OCMW Edegem

Oude Godstraat 110
2650 Edegem
Tel: 03/450 84 28

thuisdienst@ocmwedegem.be

 Alma Somers

 OCMW Mortsel

 Meerminne 6

2640 Mortsel

03/443 99 64

alma.somers@ocmwmortsel.be