Organisatie

Organisatie: Thuiszorgcentrum ( CM Antwerpen – familiehulp – Villers – Vleminckveld – Landelijke thuiszorg – Wit Gele Kruis)

Naam: Tanya Hasselt

Borsbeeksebrug 26 – 80001

2600 Berchem

Tel. 03-203 52 30

GSM 0476-55 79 04

tanya.hasselt@cm.be

Organisatie: Onafhankelijk ziekenfonds

Naam: Myriam Mertens

Boomsesteenweg 5, 2610 Wilrijk

Tel. 03/821 25 46

Myriam.mertens@oz.be

Naam: Tatjana Breukink

Boomsesteenweg 5, 2610 Wilrijk

Tel. 03/435 91 20

Tatjana.breukink@oz.be

Organisatie: Liberale Mutualiteit

Naam: Dorien Van Oevelen

Lange Nieuwstraat 109, 2000 Antwerpen

Tel. 03 206 35 32

dorien.vanoevelen@lmplus.be

Organisatie: De VoorZorg

Naam: Miete Brebels

Herentalsebaan 298 - 300, 2020 Antwerpen

Tel.03-285 43 91

miete.brebels@devoorzorg.be

Naam: Gina Leukemans

Sint-Bernardsesteenweg 200, 2020 Antwerpen

Tel.03 285 43 89

gina.leukemans@devoorzorg.be

Naam: Ineke De Hoon

Sint Bernardsesteenweg 200, 2020 Antwerpen

Tel. 03/285.43.52

ineke.dehoon@devoorzorg.be

Organisatie: OCMW Boechout   

Naam: Nathalie Halans

Dr. Theo Tutsstraat 20, 2530 Boechout

Tel. 03/460 18 40

Nathalie.halans@ocmwboechout.be

Organisatie: Zorgbedrijf Antwerpen 

Naam: Marc Swaanen

Ballaerstraat 35, 2018 Antwerpen

Tel. 03/338.92.44

klantendienst@zorgbedrijf.antwerpen.be

Organisatie: Solidariteit voor het gezin - Partena - Eurnomut - Vlaams en Neutraal ziekenfonds


Organisatie: OCMW Kontich

Naam: Hilde van den Bergh

Antwerpsesteenweg 62, 2550 Kontich

Tel. 03/451.14.30

gezel@ocmwkontich.be

hilde.van.den.bergh@kontich.be

Organisatie: OCMW Edegem

Naam: Carolina Glazemakers

Oude Godstraat 110, 2650 Edegem

Tel: 03/450 84 28

carolina.glazemakers@wznedegem.be

Organisatie: OCMW Mortsel

Naam: Alma Somers

Meerminne 6, 2640 Mortsel

Tel. 03/443 99 64

alma.somers@ocmwmortsel.be

Organisatie: Solidariteit voor het gezin

Naam: Jolien Bullen

Uitbreidingsstraat 184, 2600 Berchem

Tel: 03/320 86 16

jolien.bullen@svhg.be